SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

Červenec 2008

Paříž obrázky

21. července 2008 v 15:41 .autres

Objevila jsem naprosto dokonalé fotky z Paříže, myslím, že stojí za to je vidět.
Prostě nechápu jak někteří lidé můžou mít tak dokonalé fotky. Nechápu.


Francie čeká

21. července 2008 v 14:01 .existence
Jo, už se opravdu moc těším, těším, těším. Vzhledem k tomu, že mi táta ochotně půjčil kameru. No, v tom připadě si syslí tu malinkou co má půjčenou a mě přenechal naší velkou a těžkou, ale i tak mi tím zkazit náladu nemůže, protože hned jak příjde domů na něj vybafnu že mi jí musí půjčit, když jí má doma ne? Taky mi udělalo radost, že se mi všechno moje oblečení na 16. dní vešlo do toho nemenšího cestovního batohu co máme doma, když si všichni z mojí drahé rodiny zabrali ty ostatní tašky a někteří májí i dvě
Jedeme projet skoro celou jižní Franii, prvada je, že tam jedu s rodiči no. Ale v tomhle případě mi to tolik nevadí, když po více jak 8 letech jedeme jinam než do Chorvatska. Projedeme Lyonem, Orange, Avignonem, Nimes, Montpellierem, Carcassonne, Perpignanem přes Andorru možná k Atlantiku. Fakt se těším. Jedem zítra na noc :) Ale stejně se nám to do toho kufru auta nemůže vejít

Blogový layout

21. července 2008 v 13:48 .Graphique
Takže tohle je můj první blogový layout v photoshopu. No, abych řěkla pravdu moc se mi nelíbí, ale v případě, že to bylo poprvý co jsem otevřela photoshop si říkám, že to je docela úspěch (:
Jako asi mi tu radost trochu kazí ta barva, ale už jsem neměla čas na to, to předělat. Takže se mi to i vcelku líbí. Co můžu chtít když to byl poprvý co jsem ho otevřela?.Ashlee Simpson

12. července 2008 v 14:46 .Graphique
Che. Jdu jsem přimýchat něco ze svýho minulýho blogu. No. Asi tak na vysvětlenou:
TADY ← Měla jsem blog, zaobíral se pouze jen grafikou. Mohla bych to tak říct, a vzhledem k tomu, že jsem na něj přestala přidávat články a už ho nepoužívám, nechtěla jsem tam dát tenhle desing co jsem udělala pro jednu slečnu. A tak ho dávám sem (:
Název: Miss Ashlee Simpson
↑ klikni na to, a stáhni si z toho náhledu to záhlaví (:

http://i664.photobucket.com/albums/vv10/Flipside1223/_64.jpg?t=1266151598

.Posel ztracených duší

11. července 2008 v 23:30 .séries
"Spriaznení duchovia"
"Ghost Whisperer"

.Ztraceno v překladu

10. července 2008 v 23:22 .film
Stratené v preklade
Lost in Translation
Drama / Komedie
USA / Japonsko, 2003, 102 min


Režie: Sofia Coppola
Hrají: Bill Murray, Scarlett Johansson, Anna Faris, Giovanni Ribisi

.Aneb zahubíme lidstvo společně

10. července 2008 v 23:05 .existence
^^Koncert Avril Lavigne
Vybrala si jako předkapelu Imodium. Musím říci moc se mi nelíbila. Její rytmus a hudba byla sama o sobě dobrá ale ten zpěv a některé texty? Ne. to se mi opravdu nelíbilo. Nejlepší byla poslední písnička, kdy nás nechávali zpívat slova, která si už vůbec nepamatuji ( Kdyby ten co e ví četl tento článek mohl by mi je prosím napsat do komentářů?). Seděli jsme někde naprti podiu, trošku šikmo, a jako jediná řada čtyř lidí co tam seděla někde uprostřed jsme je řvali do tmy.
Ale můj názor na avril její koncert nezměnil a ani nezmění. Na živo zpívat prostě neumí, když vkročila na podium a zazpívala první písničku museli jsme s H. na chvíli opustit sál. Ale po pár písničkách jste si na to zvykli. Měla růžový co se dalo: piáno, mikrofon, kytaru, pramínky vlasů i oblečení. trošku jsem nepochopila proč asi v polovině koncertu když se šla převléct zahráli melodii od Linkin park ( Všimli jste si toho někdo? ). A publikum? naprosto mrtví?! Na chvíli jsem si myslela, že celý ten kotel c tam byl před podiem (a to byl velký) celý zamrzl až na těch pár prvních řad ve předu. Ani když zařvala Jump nikdo neskočil. Prostě tam nebyla skoro žádná aktivita. Ti chlapící ve žlutých vestách vás (když ste se snažli něco dělat například v uličce kde ste nikomu nevadili) vás okamžitě poslali sednout. Koncert se naplno rozjel až u poslední písničky Sk8ter boy (na kterou jsem celý koncert čekala) kdy si i někteří odvážlivci stoupli ze sedadel a skákali. Koncert byl na můj vkus docela krátký a růžový. No a nakonec bych chtěla říct že avril se nejspíš stala idolem malých dětí a jejich rodičů, protože těch tam bylo opravdu požehnaně.
Ale musím H. poděkovat ještě jednou za to, že mi umožnila na Avril jít. užila jsem si to :) i když to tak možná nevypadá. A taky vím, že prostě Simple Plan je ta nejlepší kapela všech dob.
^^Začalo mi příšerně chutnat kafe
Hlavně Frappe a Latte (možná proto, že ho tam moc není). Ale stejnak to není moc dobrý, protože stím abych pila kafe v takhle nízkým věku mí rodiče moc nesouhlasí. Ale co oči nevidí, to srdce nebolí (:

.Design 0.3

10. července 2008 v 22:41 .maison
Říkala jsem si: Je R E T R O ?
Odpověď vždy zněla stejně a to, že nevím :)
Název: Just Feel Good

.Aneb zahubíme lidstvo.

9. července 2008 v 23:41 .existence
Chtěla bych být zase ta malá holčička co nerada chodila do školky a žila si svůj malý svět a měla skvělý iluze o životě a o dvoupatrovým venkovským domku a o malý útulným pokojíčku s patrem a o tom jak bude šikovná malířka která bude krásná a o tom jak bude chodit na gympl a o tom jak si jednou pořídí kočku a o tom jak bude trhat třešně ze stromu aniž by jí museli zvedat a o tom jak vždycky když upadne nezačne brečet a o tom jak jednou bude velká a bude mít spoustu přátel kteří jí mají rádi a o tom jak jednou bude šťastná.
Zachraň mě a vem do minulosti.

.Take my hand

7. července 2008 v 17:54 .existence
Den strávený nakupováním a chozením s mokrým zadkem.Che. Ale bylo to dobré. Ode dneška jsem právoplatným občanem České republiky. Příšerně se mi líbí retro styl. Škoda jen, že mi nesluší. Konečně začalo funkovat sluduj.org a přidali tam 4. serii The O.C takže du zkouknout poslední díl, což jsem minule nestihla. Prostě mám ráda Taylor a tu její praštěnost. Líbí se mi jak žiju tento kousek týdne. Zatím jsem vždy byla venku. je to hezké. V kině, na koupáku a ve Fashion Areně. Těším se až mi P. pošle ty fotky (:
Doma jsem vyštrachala nejhorší brýle světa. Vyfotili jsem s A. pár fotek webkou. Dnes jsem přišla za mámou v těch brýlích a máma na mě. Ty ti tak slušej! che. Tak takhle by to nešlo. Brýle a já? ne, to nejde dohrody. Kšilt je můj přítel. Zítra jdu na Avril. Che. Tak to bude k popukání. Ona totiž na živo opravdu zpívat neumí. Ještě že to mám zadarmo. A H. a L. a P. kůli těm tam jdu. Páč to jsou Přátelé.

.Na dotek

5. července 2008 v 22:46 .film
Na dotyk
Closer

.Poněkolikáté

5. července 2008 v 19:20 .existence
Když jsem zakládala tento blog, nevím co jsem si myslela. Určitě jsem nechtěla být jako miliony jiných blogařu. Časy se mění, chtěla jsem vybočovat. být něčím výjímečná. Pravda je, že neumím psát. Asi se to nikdy nezmění, jen mě to prostě baví. A proč si tak nezaložit náký blog a psát tam spoustu blbostí? Vždyť je jich miliony a na ten můj stejně nikdo nezabloudí. Jo, možná proto jsem tento blog zakládala. Začátky jsou těžké, ale jak si na ně zvyknu a hlavně se o něco vůbec pokusím zjistím, že to není vůbec špatné, že jsem to měla udělat už dávno. Takže proč se nestát tím, kým chci být a vždy jsem chtěla? Jen to zkusit a když se mi to nepovede, vždy se dá vrátit zpět. Dobře, né vždy to jde. Ale když se budu snažit. Jen to zkusit a když to nepůjde. alespoň budu mít ten pocit. ano pokusila jsem se a dál to prostě nejde. Ten dobrý pocit. Ještě k tomu mít ty prostředky. To bych tak potřebovala. Ale to už jsem zase u toho to aspoň zkusit.

.Paříži, Miluji Tě

5. července 2008 v 18:38 .film
Paris, je t'aime
http://www.firstshowing.net/img/paris-je-taime-big-poster.jpg

.Hancock

5. července 2008 v 18:24 .film
Hancock
Hancock
Drama / Akční / Fantasy / Komedie
USA, 2008, 92 min
Režie: Peter Berg
Hrají: Will Smith,Charlize Theron, Jason Bateman, Daeg Faerch, Valerie Azlynn, Darrell Foster, Alexandra Nowak

.Prostě chci

5. července 2008 v 18:13 .existence
Ano, prostě si chci ten op vyzvednout v pondělí, nemám k tomu náký speciální důvod, ale už jen to, že jsem si ho měla vyzvednout v pátek mi přidělává starosti. prostě nerada chodím pozdě. A v tomto případě mi to, že si ho mám vyzvednout o náký dny pozdějš dělá starosti. A tak se nemůžou divit, že ho tam nechci nechat ještě o týden déle. Prostě NE. To už by bylo dlouho.
Dnes jsem byla v kině na Hancock s H. a A. Myslím, že bych tím mohla začít články v rubrice filmů. Přeci jenom jsou prázdniny a já o prázdninách nikdy nemám co dělat.