SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

Leden 2009

.Chuck Bass is romantic

27. ledna 2009 v 21:02 | Flip |  .existence
Hele, O.K. Jsem tím trošičku, malinko posedlá. Ale, alespoň už nemám posedlost na Twilight. Je to prostě, osvobozující! A bacha na mě, vyrobila jsem vlastní avatar! *-* To je teda něco. Myslím, že se pustím do dalších, jednou jsem objevila naprosto krásný 100x100 textury, takže možná čekejte, jelikož si musím nahrávat ochránce a tak mám o hodinu navíc :D
Dobře, přežívám od výkendu k výkendu. Život ve škole je jen přežívání. Opravdu, mám pocit, že když sem tam, zmizí ze mě život. Přestanu vnímat a nejvíc ze všeho bych hned odešla a vypařila se z povrchu zemského. Prostě jen za každou cenu přežít do toho prodlouženýho výákendu, kdy se rozmlátim (opět) na prkně, ale je to užásný. To je fakt chvíle, kdy o nčem nepřemýšlím. About nothing! Krása, jen se soustředím na jízdu. Asi si budu muset pořídit nový sluchátka..

Edit: Dobře, myslím, že tyhle tři avatary Gossip girl by mohli stačit: Serena&Blair, Dan&Serena and Chuck Bass alias Ed Westwick

x.o.x.o FlipEdit2: Nechce se mi psát novej článek tak jenom edit, H. vím že si to asi v nejbližší době nepřečteš, ale chtěla jsem ti udělat radost. Takže, i když nevím jestli se ti to bude líbit, překonala jsem svůj odpor a něco jsem ti udělala. Fakt nevím co ty na to, ale tady to máš. You know You love me ♥


.chuck n' blair

26. ledna 2009 v 19:58 | Flip |  .Graphique
Tak jo, vzhledem k tomu, že další díl GG na sleduj bude až po 2. únoru, musím si nějak vynahradit svou novou posedlost Chuckem a Blair. Ano, dokázáli mě konečně odpoutat od Twilight. Díky jim za to. A tak Jsem dneska stáhla pár fotek, koukla se na nějaké starší díly a vyrobila tohle. Samozřejmě že místo toho jsem se měla učit a uklízet a být někde jinde a cvičit, ale tohle je mnohem lepší. Abych řekla pravdu, tak takovýhle Wall jsem chtěla vždycky udělat!! Takže, podle mého je to ten nejhezčí wall co jsem kdy udělala.


x.o. Flip

.Gossip girl

22. ledna 2009 v 20:41 | Flip |  .Graphique
S. a D. jsou zas spolu. Grrr, nemám S. ráda. J. je strašná kačena, B. a C. no to jsou v poslední době ti oblíbení. N. a V...? Fakt nevím. a co takhle R. a L.? Naprosto tu knížku předělali. Uhm.. Nevím co říct, tu knížku miluju, ten serial taky, ale je to naprosto jiný. A A. jako J.P.Amedori? Wow. na to slova nestačí, ještě, že se sním S. rozešla. Ale uměl dobře fotit (: Každopádně mě to vyléčilo od mojí už tak velké posedlosti na Twilight. Takže, tady máte jeden wall s gosip girl. Uhm, vím, není to dokonalý. Ale kdo nebo co je? Navíc je to dělaný v 54 minutový pauze na megavideu. Kdyby jste měl někdo pokračování od 2x15 s českýma titulkama byla bych vám vděčná :D


http://i664.photobucket.com/albums/vv10/Flipside1223/collage1.jpg?t=1266152832


.old and new??

21. ledna 2009 v 21:26 | Flip |  .maison
Dobře dobře. Jsem si vědoma toho že co se týče designu blogu jsem strašně přelétavá. Ale musím říct, že poslední dobou tomu nevědnuji moc pozornosti. No dobře, to se teda týká skoro celého blogu, ale to je zase něco jiného. OMG! John Pattrick Amedori v GG! Tak to ne. Strašně mu to tam nesluší. A H. Fakt strašně nemám ráda S. nevím prostě mě štve, ale vím že jí miluješ. :)

Hrabe mi z GG, ne dobře. tak 6 dílů za den není moc :D Ale co, na školu jsem se vybodla, nesere mě to s prominutím a navíc slavím osobní úspěchy. Čtvrletka z Ma za jedna a slohovka příšerně kýčovitá, až se za to stydím za jedna mínus. Takže. Na ní opravdu peču. :D Nevadí mi to.

( xoxo ) Flip blah blah
.This weekend or last?

18. ledna 2009 v 22:26 | Flip |  .existence
Svět není spravedlivej, ale i tak vněm žijeme. Já mám svůj život ráda. Alespoň momentálně. Tenhle výkend v Paříži. Ano, bylo to krásný, dokonalý, perfektní. Příští výkend, doufám, u B. s H. a prknama. A přespříští na horách. Ano, mám ráda svůj život. I když existují vyjímky.
Prej sou na slovensku ty plynový prázdniny. Fakt jo? To bych taky brala.
Tak jo, všechno poslední dobou nechávám na osudu. Dobře, tak všechno co se týká školy. *-* Ale to ostatní asi taky. Příde mi to nějak lepší. Jediný co nesmím nikdy propásnout je Ochránce ne Hallmarku. Po - čt v 2100. Jo Nick Fallin alias Simon Baker a Lulu Archerová alias Wendy Monicz. To je prostě moje. Dozvěděla jsem se, že má Rozbřesk vyjít až koncem března. To bude osud. A ta chemie zítra. Jo, no nechám se překvapit.

.Heath Ledger a zlatý glóbus

13. ledna 2009 v 20:48 | Flip |  .existence
Bylo to předpokládaný - Australský herec Heath Ledger získal zlatý glób i po smrti. Vedlejší role - Joker. Převzala ho jeho dcera Melinda *myslím*.

Naposledy jsem sním viděla Casanovu. Pěkný film :)

Hele, ve čtvrtek odlítám!! Wohou *-* Taky něco. Poprví letadlem. Do Paříže. S H. a jejíma rodičema. Fakt jako nejvíc se těším. Bude to paráda. Ale ještě předtím si musím napsat tu blbou kompozici z matiky, psaný zkoušení z dějepisu a bižule a zemák? No. Nechám se překvapit. Bižule a zemák, ty jsou odepsaný rovnou. Matematika. No tak to je téma už alespoň měsíc. To proletím tak i tak. A první světová válka? Je lehké se to naučit. Ještě lehčí udělat tahák, ale opravdu netuším jak to bude probíhat. Musím to nějak dát dohromady. Je to důležitá látka. Ale vzhledem k tomu, že je to ve stejný den jako ma, nevím jak to budu zvládat. Ale snad to nějak dám. Doufám. Nechám to osudu.:)
Flip

.Snění

10. ledna 2009 v 1:06 | Flip |  .existence
Poslední dobou naprsoto přestávám vnímat realitu. Myslím, že to začalalo s přěčtením si Eclipse, pak se to začalo stupňovat na Breaking dawn a teď jsem se pustila do Midnight sun, jen jsem ztratila stopu (: Trošku oprimistický smajlík s pokřiveným usměvem. Ne, já vůbec nejsem tak zoufalá. Jen se u toho dokážu tak uvolnit, jak jsem za poslední týdny nedokázala u ničeho, nic neupoutalo mojí
pozornost tak, jako tenhle příběh. A přitom to je jen další... Je přímo k zbláznění to, jak si připadám beznadějná? Ne, to není to správné slovo, ale ani bezmocná nepasuje na ten pocit, který cítím. Je to něco co ani nedokážu pořádně vyslovit, najít tu správnou definici mi dělá problémy. Možná, že mi jen chybý pocit bezpečí? Ne, ten já mám. Jsem vlastně i šťastná, jen jedno jedno místo je pořád prázdné. Příští týden očekávám s hrůzou v hlase, ale zároveň né celý. Myslím, že jen to, co se týká začátku. Jinak se naprosto těším! Nevím, jak moc mám děkovat a nevím jak moc mám ukázat ty emoce, jak moc jsem si přálá taky skákat radostí. Ale něco ve mě se zablokovalo a já jsem nebyla schopná slova. Bála jsem se? Ne, to ne. Všechno je přece v naprostém pořádku a nevím nač sím sem váhala. Věděla jsem, že mi nic zakázáno nebude. Na to jsou oni až moc hodní, i když výhruškám se nevyvarují i když by je nebyli schopní splnit, takovou šanci mi neodmítnou. Bála jsem se abych nezklamala? Ne, to není ono. Nic z toho. Měla jsem v sobě pocit, který jsem nikdy předtm nepocítila. Smutek i radost zároveň. Ale raodst rozhodně převládala, já jen ... připadala jsem si v tu chvíli tak prázdná. Všechno bylo v naprsoté rovnováze a já nevěděla, co vlastně mám cítit. Bylo to tak moc zvláštní. Ovšem nevím jak moc mám poděkovat. myslím, že to budu splácet celý život. Nejsem si jistá, jak můžu dokázat jak moc to pro mě znamená. Ale snad víš, co cítím a jak moc ti jsem za všechno dlužná. Někdy mi příde, že mě znáš líp. a nemám z toho moc dobrej pocit (: Víš jak mi vadí, když jsem snadno čitelná.

Flip

.Yes, I guess I am

5. ledna 2009 v 19:10 | Flip |  .Graphique
Tak jo, hele H. doufám, že ti nevadí, že officiálně zveřejním ten wall jen a jen pro tebe :D Takže, ale když si říkala že se ti líbí, tak mi to dodalo sebevědomí a nemůžu se přece nepochlubit na své osobní stránce :D Nevadí, že ne?

http://i664.photobucket.com/albums/vv10/Flipside1223/collage4-1.jpg?t=1266152705
.Twilight

3. ledna 2009 v 19:06 | Flip |  .Graphique
Tak jo, začala se mi pořádně rozrůstat tahle rubrika, myslím, že Twilight tomu víc než jen pomohlo. Nechala jsem se slyšt, že vkládání náhledů přes DA není tak uplně nejlepší, tak se vracím k img.enter4u. Taky, jsem objevila vcelku skvělý způsob dělání collage v photoshopu. Vcelku se mi ohromě líbí vkládání obrázků do textury s měsícem (: pak z toho vyjde takový pěkný, uspořádaný kruh. Celkem pěkný ne?

http://i664.photobucket.com/albums/vv10/Flipside1223/collage3-1.jpg?t=1266152609

Standy, budem ti neskutočne do smrti zaviazaná, že si mi poslala ten druhý soundtrack. Fakt máš to u mňa. Hele as tým Rozbřeskem, myslím, že mi môžeš ešte niečo prezradiť, ma to zas tak nebude vadiť. :D ale je dobre, že spolu ostanú. Vidíš, už zase hovorím po slovensky. Dobre, teraz to je možná trochu naschvál :D
Flip
PS: Všimli jste si, že teď mají na nově nějaký týden s Heathem? Nejdřív zkrocená hora, dnes 10 důvodů. Nezapoměň. Nova - 2000 (:

.s novým rokem

2. ledna 2009 v 21:42 | Flip |  .existence
.nový design

Ano, řekla bych že docela i povedený, k tomu jsem předělala i menu. Už mě trošičku ten minulý vzhled nudil. A to nejen v té internetové sféře. Zjistila jsem, že photoshop má mnoho způsobů jak udělat jednu collage. Například toto záhlaví je děláno jedním novým.
Právě jsem si dala soundtrack twilight do počítače. Naprosto jsem zavázána H. že mi dovolila půjčit si její zbrusu nový, zakoupený Twilight Original Motion Picture Soundtrack (: Nakonec jsem si zamilovala i tu písničku od Roba. Není ani tak strašná. Eclipse už mám přečtený a teď už se jenom můžu těšit na Breaking dawn. Jako malá.

Začíná nám výkend a to znamená, že za dva dny je škola. Ouč. No stím se nedá nic dělat, abych řekla pravdu tak tohle téma raději opustím.

Nic kloudnýho ze mě nevypadlo, jako vždy, asi jsem jen chtěla udělat nějakou tu aktuálku stím novým vzhledem. Dnes jsem zjistila že tenhle blog mám už osm měsíců. No teda, jsem nešťastná. Kam se všechen ten čas ztratil? Připadá mi to jako včera.

Zkrátila jsem to, už jen - Flip


.19 lístků, jeden chybí

1. ledna 2009 v 2:57 | Flip |  .existence
Ach! To je tak nespravedlivé. Kdybych jen mohla...
Začínám bláznit. Ale ne, už ne. Ne, do svátku všech zamilovaných. Ne do té doby.
Jak na nový rok, tak po celý rok.
Vím, že tam někde jsi. Tak už nečekej a přijď. Čekání mě zabíjí.