SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

Únor 2009

.Nově

26. února 2009 v 22:55 | Flip |  .existence
Všechno je nový. Tak za prvý - mám nový notebook, zničeho nic. Jako rána, ale tak - mě to udělalo radost. Velkou. Je rychlý - wow, taky jednou nečekat až se našte internet. Takže si ho budu pořádně chránit. Za druhý - Heath vyhrál Oskara!! Taky se z toho radujete tak jako já? Vím, spekuluje se o tom, že ho dostal jen kvůli tý jeho tajemný smrti, ale já vím že ne. Protože ti co byli nominováni - Pff. Samozřejmě bych z toho měla větší radost, kdyby si ho mohl převzít osobně. Ale to už se nestane. Už se těším na Imaginarium dr. Parnasse - sic až 1.10.09 což znamená že si počkám, ale už se těším. A za třetí - škola je pěkně na houby, už jen jeden den a jsou prázdniny, samozřejmě bych se mnohem víc těšila kdybych je měla strávit někde na horách, ale to se asi nestane - takže nevím. Půjdu spinkat - je na mě pozdě, chodím spát rovnou po Ochránci a tohle je už na všední den pozdě :D a za čtvrtý - Mám radost z Nicka a Lulu, a Chucka a Blair - těším se až dají ten díl který půjde v USA 16.3 - což si počkám - na sleduj :D

xo Flip

.Let me sign

22. února 2009 v 17:49 | Flip |  .Graphique

Jak jednou sednu k photoshopu, trčím na tom pc pěknou dobu. Jsem fakt strašná. Vždycky jsem si myslela že ty photoshooty z VF nikdy nepoužiju, zase jsem se sekla. Když jsem si dneska chtěla poslechnout tu druhou písničku od Roba (vím vím, je fakt příšernej, strašně ječí, ale nevím čím to je, mě se to líbí) no prostě bylo to s tím videem z Fanity Fair, no a mě se to nějak zalíbilo, a tak jsem musela mít ty fotky v počítači :D Taky jsem nikdy nekombinovala textury a štětce, nikdy. Prostě vždycky jenom fotky a textury nebo fotky a štětce. Nikdy všechno dohromady. No, tak jsem to dneska udělala jinak :D A abych řekla pravdu výsledek se mě líbí, no posuďte sami. :) (kdyby někdo nevěděl jak se na ten wall kouknout stačí kliknout na ten obrázek)

xo Flip

.I should never think

21. února 2009 v 15:07 | Flip |  .Graphique
Ták jo, přiznávám. Peču tu na to :D Ale co. Od čtvrtka jsem byla doma :) Moje máma je v tomhle totiž skvělá :D A i když se jenom válím tak mě bolí celý tělo. A to jsem ani nejezdila na prkně :D Héle, po mně se jmenuje jeden pořad na extreme tv :D Flipside :D Dobře, asi to nebude zrovna pojmenovaný po mě, ale budíž! Dlouho jsem neudělala žádný wall. Ale zdáli se mi tak skvělý sny, že jsem musela nějaký udělat :D A dneska jsem našla tyhle skvělý fotky, sice jsou stím A, ale mě to tam ani nevadí :D A prostě ty fotky jsou krásný a mě to hned v tý hlavě vyjelo :D No, takže Bite Me, Please!
.Life is not fair

17. února 2009 v 18:00 | Flip |  .existence
.Můj život byla nekonečná, neměnná půlnoc. Musí to tak být, je to nevyhnutelné. Ale jak tedy bylo možné, že slunce vycházelo rovnou uprostřed půlnoci?

Jo, sobotní noc byla velice impozantní. Někdy si jí ráda zopakuji, ale nevidím to na nejbližší dobu :D Zas tak hrrr na mě být nemůžeš. Občas si říkám, že vlastně žiju překrásně, jako v bavlnce, občas mám naprosto opačný názor. Ale jakmile jsem udělala něco nečestného mé rodině, dělala jsem si takové výčitky. Fakt strašný to moje svědomí.
Už zase čtu midnight sun, no dobře, už zase jsem ho dočetla by bylo přesnější. Myslím, že od tý doby co jsem uprostřed mího sešitu na děják dnes dopoledne objevila text od never think, pořád mi to hraje v hlavě. Nesnesitelný. Ovšem co nadělám.
Bylo mi vyčteno, že neaktualizuju :D Chňá, nemám na to náladu. Fakt ne, nemám co bych řekla, jen si dál žiju ve svým malým světě a úžírám se každodenníma blbostma :D Začala mě fascinovat moda. Chtěla bych mít sebevědomí a peníze na to, abych si mohla oblíknout nějaký ten krásný model :D Taky bych si chtěla koupit nějaký ty látky a ušít si nějaký ty malý potvory, jako jsem dala H., taky bych chtěla zkusit peněženku jako gramofon :D Mám parádní nápad, ale nevím kde mám sehnat látky. Všude sou samý záclony a já jsem nemožná, nejdu za tím a pak to takhle dopadá :D Zejtra nejspíš půjdu na brigádu. Sama.. Ach, držte mi palce :D

.Wallpapers

8. února 2009 v 20:00 | Flip |  .Graphique
Táákže, vzhledem k tomu, že se mi nehce vkládat každý zvlášť, rozhodla jsem se, že je vložím všechny najednou :D i když mají odlišné téma, tzn. že je každý s někým jiným :) Ou, ale až teď jsem si uvědomila, že mi tady na tom pc jeden chybí.. fňuk :D No, ten dodám později.

1. vamp Guys!
(Rob Pattinson, Jackson Rathbone, Kellan Lutz, Cam Cigandet a Taylor Lautner)
čili Edward Cullen, Jasper Hale, Emmett Cullen, James a Jacob Black.

vamp guys

2. Bella and Edward
(Kristen Stewart a Rob Pattinson)
tj. Bella Swan a Edward Cullen

bella and edward

3. Blair
(Leighton Meester)
čili Blair Waldorf

blair

4. Emma Watson
(na mě hodně barevný wall, ale řekla bych že povedený)

emma

x.o. Flip

.Červený autíčko

8. února 2009 v 18:12 | Flip |  .existence
I think I'm drowning
Asphyxiated
I wanna break this spell
That you've created
You're something beautiful
A contradiction
I wanna play the game
I want the friction

Už ste někdy stopovali?? Já jo! Heč heč, teda né že by ten "starý" pán zastavil kvůli mě, to né, samozřejmě že kvůli K. To bylo jasné, si to přece nějak musela u nás vyžehlit, když sme měli jít takovou štreku pěžky a nebo nevidět toho insruktora, kvůli kterýmu sme tam jeli, i když sme ho stejně neviděli :D
Áno Áno, nový design? Opět, přestávej se už konečně divit, jsem to já a tak tu bude novej design často :D
Chci se naučit skákat na prkně, ano, řekla bych, že už jezdím docela solidně, tak kdybych se nebála, tak chci zkusit nějakej ten skoknek, i když nevím, kdy se zase dostanu na hory. Doufám, že brzy. Miluju to.
Už mě nebaví, když nejsem v klidu. Ale můsím říct, že jsem se naučila zvládat ty vypětý situace. Je to divný, když je kolem vás neklid, ale vy si ho nepřipouštíte k sobě, ale zároveň je to skvělý pocit, nemusíte být naštvaní nebo rozrušení.
Doufám, že se v tomhle týdnu, týdnu který neexistuje,protože není u nás doma v kalendáři a v týdnu, kdy tudíž nebudu existovat, zjistím svůj záchytnej bod, už ho totiž zase nemám :)

x.o. Flip

.Není to jednoduchý, není

5. února 2009 v 19:17 | Flip |  .existence
No, je to podle povahy člověka. Někdo je holt jinej než ten druhej žé? Ale tak s tím chováním asi nic neudělám, nebo ty. Nevím. Je to na tobě. Jo, je mi jasný, že každej člověk je jinej.

Tákže, abych řekla pravdu docela jsem začala mít radost. Už mám zase svůj záchytnej bod. SOBOTA! Se už těším, jedem s B. a K. a B. na hory, teda na jeden den. :D Je to sranda. Fakt už se těším. Jojo.

Ano, mohli jste si všimnout že mám opět nový design. S Twilight jak jinak. Taky vyšel Brisingr. Stojí asi šest stvoek, takže B. je ti jasný, že až ho dočteš půjčíš mi ho! Bude Valentýn! Wohou! Jak blbý americký nanic svátek :D Taky si musím ještě nejspíš dlouho počkat na novej díl GG. už mě to fakt štve. Fakt že jo.

A ta situace, chtělo by se to nějak uklidnit. Asi ano. Já se do toho nebudu motat, ne nebudu. Protože podle mě to není až tak moje věc.

x.o.x.o Flip

Edit: Další díl. Já nemusím čekat!! Wohou!!

.Má posedlost designy

5. února 2009 v 17:32 | Flip |  .maison
Nebudu psát kolikátej že to je. Ale vzhledem k mí posedlosti měnit designy tak nák obecně, a navíc designy s Twilight, myslím, že na tenhle motiv to bude už nákej ten pátej. Jo. asi jo. Mám v tom prostě takovou malou uchylku no, každej má nějakou. A pak tu je ještě ten co jsem dala dnes, jak jinak než taky s Twilight. Takže....a co takhle kola u vozu?

3. února 2009 v 13:45 | flip |  .existence
Jo, hele uznávám. Jsou čtyři kola u vozu, ne tři či dvě. U vozu jsou prostě vždycky čtyři. Chápu, tři
funkovat nemůžou a pět taky ne, ale stejnak mi příde, že toho si lidi nevšímaj Pro mě asi nefunkujou čtyři. Ale takových pět či tři to je asi v pořádku. Když nefunkuje jedno kolo, vůz se rozpadne. Ale v tomhle případě to asi nefunkuje. Buď tři nebo ne, tak nemůže být žádný kolo spokojený. A A't si to každej přebere jak chce. Je mi to fuk.

A nálada se taky změní hned. Jako teplo v místnosti, zapneš radiator a je teplo. Jo takkhle to funkuje. Nálada je na tom podobně. Ale když je v místnosti teplo, nikomu to navdí a jednoho studenýho místečka si zřejmě ani nevšimne, a nebo ano, ale jde si přesednout jinam. Tak to funkuje a nejspíš to tak bude funkovat pořád, pokud se nanajde někdo, kdo zapne topení i v tom dalším koutě.

Někdo e takovej a někdo zase jinej, pár lidí si stěžuje a pár ne, Pár si to možná někam napíše, pár se jich svěří a pár to nechá bejt a jde dál. Někdy je možná lepší všechno říct, či někoho vyslechnout, někdy je lepší opravdu to nechat bejt a přenést se přes to. a někdy to začít řešit, i když je předemjasný že se nic nevyřeší. Nikdy.

A někdy toho jednoho nahradí ten druhý. Cotakhle pořídit rovnou nový vůz? A nebo jen prostě zpravit to kolo a to staré vyhodit do šrotu? Proč ne.

A zmlkněte už všichni. Je to k nevydržení. Proč se taky jednou nechovat slušně.? Nechápu jak to může jen tak ignorovat.