SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

Březen 2009

.Oficiálně

26. března 2009 v 22:14 | Flip |  .existence
Oficiálně už mám přečtený Rozbřesk, včera jsem si cupitala hned po škole ho zakoupit, a dnes jsem ho dočetlanic se nevyrovná tomu, držet tu knížku v ruce. Většinou, když něco čtu, co už jsem předtím viděla jako film, nebo souběžně stím, představuju si to s těma hercema, ale v tomhle se moje představivost změnila, nedokážu si vybavit obličej. Představím si místo, co dělá, ským mluví, ale ta část, kde by měl být obličej je prázdná. Možná že je to malinko depresivní, ale mě to spíš fascinuje. Překvapuje mě, že takovou důležitou část těla si nedokážu vybavit. Ach, ale bylo mi tak líto Edwarda, když trpěl a Jake jako "naprosto nezaujatá třetí strana bez jakýchkoli postraních úmyslů" popisoval to, jak Edwarda mučí pohled jak Bells trpí - hm. To jsem si jeho oči dokázala představit naprosto jasně. Vidím v něm někoho, ale kdyby si mě požádal/a ať toho někoho popíšu, nedokázala bych to. Je to ve mě a tam to taky zůstane :)

xo Flip

.Aby si byl/a v obraze

22. března 2009 v 19:39 | Flip |  .Graphique
Ona mě uchvátila - ta její krása. Gemma Ward. Na tom wallu je ještě s jednou modelkou - Lily Donaldson.
Už víš alespoň odkud mám to záhlaví (:
Just google the black balloons.

xo Flip

.little bit depressed

21. března 2009 v 0:12 | Flip |  .existence
Napsat, označit, smazat (už po osmé).

Jdu do sprchy.
Jdu spát.
Jdu snít.

Tentokrát to nesmažu, podpis vynechám, stímhle se nechci ztotožňovat. Jen chci říct -

Bílá Vrána..Want me like that

18. března 2009 v 22:25 | flip |  .existence
Chybí mi ten novej díl gg. Už aby byl online s cz titulkama - no vím že to nebude nejspíš dřív jak v pátek, ale pátek je už skoro za dveřma. přece to ještě chvilku vydržím ne? Dobře, možná ne. Začíná opět upadat do chuck and blair nálady :D nene, na to není čas - musím se přeci soustředit na studium - ale stím mi všichni můžou - i ten můj osud, protože jestli je kadý můj krok předurčený, i to jak se rozhodnu, tak to přeci nemůže být žádný život? Ale nač si život spackat hned na začátku - vždyť to jde přečkat s fantazií. Jsem ještě dítě a abych řekla pravdu - já nejsem hodná toho, abych mohla rozhodovat co je a co není život! Někdy bych si opravdu přála abych dokázala využít všechny příležitosti co mi osud - osud né bůh - připravil a abych je dokázala obrátit ve svůj prospěch. Aby to nebyli jenom slova - ale pro mě to jsou vždy jen slova. Vždyť jsem jetště malá - tak nač toho nevyužít dokud ještě mám tu příležitost? Proč neutéct do pohádky, když na to mám ještě čas - dobře - možná bych chtěla .."udělat pár věcí co nebudu zveřejňovat, jelikož je ještě sama neznám"*-*

xo Flip

.Mám v tom bordel

13. března 2009 v 23:09 | Flip |  .existence
Když už nic mám v tom alespoň pořádný zmatek - tak jo, už jsem si urovnala, official new moon trailer ještě není - jak by mohl když se ještě ani nezačalo natáčet? Ale ty fotky? To mi ještě pořád není jasné - nevíte o tom někdo něco?
Ach - mám plakát Heatha - takový rozesmátý veselý tam je, jen kam ho pověsit (: Taky jsem si konečně koupila ten nový premiere - prečetla jsem si jak to pořádně bude s Imagináriem - což se už hodně těším to jo - a uviděla jsem už po druhé článek o sci - fi? Nejsem si jistá, ale vzhledem k tomu, že se to jmenuje pride and prejudice and zombies - no nevím, to už je na mě moc :D Mám ráda pp jako seriál, jako film z roku 05 a teď objevuju Lost in Austen - áno Standy jsem u prvního dílu :D Ale zombie, to je na mě moc.

Končí pracovní týden, jsem šťastná, opět jsem si nekoupila tu A3 na to okno na výtvarku, nevím jestli ho vůbec někdy dokončím. V neděli jedem na oběd za babičkou - no jo, najednou jsme jí dobří. A Mám chuť na to - něco malého vyrobit či ušít. :D Alena to jsem já krátká, možná se zítra pustím do korálků :)

xo Flip

WALL - E

9. března 2009 v 20:22 | Flip |  .Graphique
Mám ráda Wall-e (ho) :) A Eve.
xo Flip

.Tell me something

8. března 2009 v 16:15 | Flip |  .Graphique

Odpočítávám hodiny - nejdřív jsem se měla jít v jednu - pak ve dvě, pak ve čtyři a teď myslím, že to přesunu na šestou. Je to velice smutné - ano - ale děsí mě zítřek, to by neměl, protože do školy bych měla chodit s velkým nadšením, nebo se těšit alespoň na ty přestávky jako dřív, ale to už je minulost. osobně jsem opravdu zvědavá jestli se tu chemii vůbec dneska naučím - a to bych měla, protože jsem na to měla celý týden, ani jednou jsem se na to nekoukla! Spropadená chemie, ale zato jsem místo toho učení - grrr - udělala wall - na který jsem docela i pyšná - Pane Darcy, považujete pýchu za nedostatek nebo ctnost? Opravdu tam bylo ctnost? Tím si nejsem jistá - chci si přečíst na Větrné hůrce, ale pořád ji nemohu nikde sehnat zdarma. Navíc 25? výjde rozbřesk. další výdaj - sic jsem si vydělávala, pořád penízky nemám u sebe - možná je to dobře, protože toho poslední dobou chci moc. Nestačím na to.

xo Flip

.What the fuck I was thinking?

7. března 2009 v 21:04 | Flip |  .existence
.Little boxes on the hillside, little boxes made of tickytacky. Little boxes on the hillside, little boxes all the same

Tak jo - upřímně mě deprimuje těch 54 minut na megavideu, dobře uznávám - teď se mi to nějak zaseklo a je to kratší, zbývá mi už jen sedm minut, ale i tak je to pěkně na ... Začala jsem být závislá na "trávě" :D Nemyslím té silně návykové omamné látce - ale tomu sriálu. Dobře - koukám na to třetím dnem a jsem u třetí serie, a to megavideo mě štve. Raději se nebudu zmiňovat o končících prázdninách - ano velice rychle a núprosně se to blíží. To je taky na ... Nebudu se vyjadřovat vulgárně, ale příčí se mi můj osud. No, třeba budu nějakým zázrakem spasena - prosím bože :D udělám vše co budeš chtít, znáte nějakou modlitbu?

xo Flip

.New York!

5. března 2009 v 16:34 | Flip |  .existence
Především - To záhlaví Není moje. No - je to škoda, protože se mi fakt líbí, a je to první zálaví na tomhle blogu co není moje, ale co už. Prostě koláže s městy fakt neumím - opravdu, snažila jsem se, ale tomuhle jsem nemohla odolat. Vzhledem k tomu, že jsem dneska ráno - v jednu odpoledne - shlídla ten včerejší díl CSI:NY a já tomu prostě nemůžu odolat - strašně mi to chybělo - a mám zase to nutkání udělat všechno s New Yorkem. Ach! Zítra je pátek, pak sobota, neděle a PONDĚLÍ - to néé! Já do tý školy zase nechci. Vím, jsem hloupá a musím se učit, ale do školy.. grr. Tak nějak jsem se rozhodla, že si asi předělám tu rubriku, jsem zvědavá, co ze sebe vyplodím, ale mám na to celý den.. (: Takže, poroučím se.

xo Flip

.loves pretty wild things

4. března 2009 v 23:20 | Flip |  .Graphique

Ugm.. Takže, nějak nemám náladu na něco. Chtěla jsem udělat tobě Standy to záhlaví, ale nechtěla jsem to pokazit :D Takže to udělá nejspíš zítra. Najednou mě přepadla nějaká divná nálada. přemýšlím nad spoustou věcí, který by se mi rozhodně hlavou honit neměli, nebo měli? Takže - posuďte sami jaká to je :D Přemýšlím, že bych udělala jinak tu rubriku Graphic :D No, nevím rozhodnu se ještě nejspíš dnes. Protože jsem úplně zapoměla na CSI:NY - dnes začaly na AXN dávat pátou řadu a já - mám to posunutý o den, myslím že je úterý - jsem to prošvihla natočit :D A už se mi to nechce natáčet, tak chci vydržet do dvou hodin ranních - kouknu se na californication, nejspíš změním tu rubriku, nahlídnu do brisingru a myslím, že to mi zabere dosti času :D No nevím, uvidím. Ale při představě jít spát ve tři ráno, tak nevím nevím :D

xo Flip

.Colour Shock

2. března 2009 v 23:26 | Flip |  .Graphique
Zítra jdu pracovat a ještě teď tu sedím a nechce - teda jo chce ale nechci - se mi jít spát. Měla bych
na tom začít pracovat. Tak jo - už ám photoshop v notu! Takže Standy - až budu mít chvilku budu se ti snažit udělat to záhlavý! :) Jinak -můj první výtvor na notu - Amanda Bynes. Neptejte se mě proč zrovna ona, ani jí nemám nějak spešl ráda. Ale řekla jsem si: Proč ne? Strašně mě deprimuje to - že když začnu ěco stahovat mám špatný poct, že si uplně nejvíc zavyruju ten note :D No - taky že jo. Mám hlad - du na půlnoční brakování lednice!

xo Flip