SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

Duben 2009

.Radio DJ - street art

29. dubna 2009 v 22:24 | Flip |  .Street Art
Po velice dlouhé době musím říct, že jdu obnovit svou rubriku. Jak ste si vy Pražané již určitě mohli všimnout nová kampaň rádia DJ je znovu rozjetá a to v plném proudu. Po městě jsou všude vylepené nové postavy a to nejen v lidské velikosti, ale i plakáty s logem Radia DJ. Pro ty co jsi to nezjistili. Už alespoň budou vědět o co se jedná. Ještě pořád když jedu po Praze je vidím. Jsou všude - nevím jak teď, ale tak před měsícem jich bylo všude plno - i na ládví. Mám sama jednoho doma - dobře, možná že to není zas tak - jak to správně vyjádřit - spávné trhat reklamy, ale vzhledem k tomu, že sem to netrhala já, ale B. mi to nevadí samozřejmě že to není ten velkej. A dokonce, až zprovozním bluetooth bych sem mohla nějaký ty vlastní fotky přidat :)

xo Flip

.Always different

28. dubna 2009 v 22:51 | flip |  .maison
Půjdu brzy spát. Chystám se na to asi tak hodinu, ale pořád mě něco drží. Najednou mě popadla strašná chuť změnit opět vzhled. Takže můžete se kochat kránou willou v záhlaví a obyčejný písmem. Změnila jsem menu - odešli obrázky, přibyl archív a galerie. Musím totiž využít nové funkce blog.cz kterou jsem si kdysi chtěla udělat sama. Teď můžu využívat součást blogu. Jinak proč píšu. Chtěla jsem vám ukázat všechny mí designy co jsem stihla vyfotit. Takže - tady jsou:


.You said I lied but I never

28. dubna 2009 v 21:27 | Flip |  .existence
Čtu Na Větrné hůrce, ale stále mě to neoslovilo. Možná že to je tím, jak velmi nesympatičtí jsou mi hlavní hrdinové, ale to mi stejně nezabrání dočíst to do konce. Stále usínám a probouzím se, nepamatuji si své sny, ale vím, že se mi něco zdálo. Usínám a přeji si aby už nebyl další den. Abych se probudila do světa, který neexstuje. Kde budu králem času já. Vlastně se vzbudím a ani nevím jestli jsem vůbec nějaký sen měla. Je to jako bych usnula a naprosto nevnímala okolní svět, spím osm hodin, ale mě to může připadat sotva jako pět minut. Když jdu spát oznámím všem z rodiny dobrou noc, mám vás ráda. Co třeba kdybych se už neprobudila. Říkám si na světě je tolik hnusu, ale mě se přeci nemůže nic stát. Ale co když jo? Koukám na ty pohormy v televizi a co kdyby se to stalo mě nebo mím blízkým? Jak bych to nesla? Netuším. Může se stát spoustu věcí. Můžu třeba oslepnout, ochrnout, přijít o střechu nad hlavou, o své blízské, o svoji rodinu, prožít světovou katastrofu, ale když se na to dívám v okolním světě tak jako by se mě to netýkalo. Chtěla bych vědět kdo rozhodl o tom, že já budu ta zdravá a šťastná. A jeslti to tak bude vždycky?

V království slepých bude jednooký králem.
xo Flip

.Zkoušela jsem to

21. dubna 2009 v 22:49 | Flip |  .existence
.I was reading book when the phone rang
Je to dobře?

Ha! Celý odpoledne jsem s H. učila ajinu. No nejste na mě pyšní? Já na sebe teda ano. A jsem taky vděčná H., že se do toho ode mě nechala uvrtat. Díky Díky Díky. Tak jo, vím dlouho jsem nic nenapsala. To proto, že jsem měla shon. Navíc jsem si užila perfektní hory s B. V Praze bylo 20° a my jsme si jezdili v bundě na prkně. Super. Jo musím říct občas mě děsně štvalo to, že jsem to opravdu neuměla, pořád se mi klepaly kolena a já jsem se strašně bála rychlí jízdy. Ale jinak - jsem fakt ráda. Skočila jsem skokánek! wohou! a hned třikrát za sebou. A taky když jsme byli první nahoře a sjeli si tu nejperfektnější sjezdovku, urolbovanou, celou pro sebe. To byla krása. Ale do přítomnosti. Mám opravdu skvělý život. Ano, uznávám to. A nejradši bych si někdy dala facku za to jak se chovám. No, ale ne. S úsměvem je všechno snazší, hezčí a veselejší. A navíc tak uvidím smát se i lidi okolo sebe. A to je pro mě to pravé štěstí.

xo Flip


.Listen to your heart fly

11. dubna 2009 v 23:02 | flip |  .Graphique
Mám jeden nový wall s "twilight" - ach, někde jsem četla, že ty názvy filmů v angličtině píšou jen velký borkyně, ale co už! Jsem velká borkyně přeci ne?? berte jako vtip samozřejmě - a taky mám jeden nový blend s Veronicas. Když oni jsou hezké, tak proč to nevyužít. A co - tak se mi ta písnička prostě líbí! (:


.Blázním

6. dubna 2009 v 23:27 | Flip |  .affection
Mám na stránce růžovou a poslouchám nějakou divnou hudbu, vůbec nečtu - páč pořád nemám tu Bronteovou - a je to se mnou opravdu divný, navíc mi vůbec nejde to studium, páč na to kašlu a už vůbec nechápu jak je možný, že jdu zejtra doprovolně ke kadeřníkovi. Je to všechno nejaký divný.


.jako ve vysněným krámě

4. dubna 2009 v 23:03 | Flip |  .existence
Začnu oslovením! Čáu děti (já se mezi ně samozřejmě taky řadím)!

Vylezla jsem na židli, otevřela dvířka od skříně a připadala jsem si jako malá. Ach - kolik tam bylo látek!! sundavala jsem se všechny dolů a říkala si škoda že neumím šít :D Né, samozřejmě že mám v plánu se to naučit, zatm ale zůstanu jen u těch svejch potvůrek. A to víš že mi to nedalo a hned jak jsem přišla domů tak jsem si udělala taky jednu malou pro sebe (: Třeba jsem dám někdy fotku, ale čas asi neupřením.

Včera jsem byla s kamarády na pouťi (: A mám naražený záda. A dnes jsem se celý den ohýbala a zvedala a teď nemůžu sedět opřená. Heh, sem totiž pracovala na zahrádce, kterou nemáme.

Snad se ani nemusím zmiňovat o tom učení na pondělí. Ctěla bych to přeskočit až za maturu, ale se všema vzpomínkama. Ale já stejně nemám ani ponětí co pak bude. Nevím ani co bych chtěla dělat, zatím mám sice ještě dost času, ale stím jak já jsem přelétavá, nevím zda si někdy něco vyberu :D Pak to půjdu studovat a ono mě to přestane bavit.

Hlavně nebuď učitelka M. Hlavně ne učitelka. To by ses pak musela učit pořád a nic z toho.

xo Flip
ps. Jsem naštvaná, je sobota večer a GG pořád nikde. grr.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno nejlepší