SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

Květen 2009

. Teď a tady2

29. května 2009 v 2:53 | flip |  .existence
že budu rozdělovat článek. Ale musím vám říct, že malý maturity nám už utekly, už je máme za sebou a teď a tady sedím kousek od lipna, polemizuju o simple plan. A myslím si že od mich přátel vám mám vyřídit že máte číst dál od h., že .mě má lucc fakt rada od l. Že je to super od t., že máte jít do p.....e od m., že jim čtenář v. K. Vyřizuje že je eastbourne nejlepší na světě. A ze nevím mě s.a na konci yo

. Teď a tady

29. května 2009 v 2:39 | flip |  .existence
jsem tu a píšu teď a tady. Bez jediný fotky, píšu na mobilu, je to zajímavý. Musím říct, že bych rozhodně nečekala, že skončím teď v kroužku a budu si povídat o ilias a odyseas. Sedím tu a přemýšlím co to tu vůbec dělám, mít strach o kamarádku, nikdy bych neřekla, že mi na někom může tak záležet, že někoho mám tak rada. Nebo že bety

.I wanna do bad things with you

18. května 2009 v 22:55 | Flip |  .existence
Bolí mě hlava a jdu si stěžovat. Ve škole je to naprd. No šak to všichni znáte no ne? Já teda rozhodně ano. V osobním životě se mám skvěle. Né že bych nějakej sobní život měla. Jen mi přišla vhodná ta fráze "osobní život" je to docela povedený. Taky a stím se vám musím pochlubit - ale mnozí zvás co to tady čtou či nečtou to možná víte - Sookie a Bill jsou opravdu spolu :D ne, musím to říct, dělá mě to šťastnou jen když na to pomyslím. Taková prkotina stačí k tomu, aby byl člověk bez osobního života jako já šťastnej. Ale mě stačí málo. Tak, aby jste byli všichni v obraze - po B. příkladě jsem se zbláznila do True Blood. Tak jo. Shlédla jsem seriál, který mě naprosto učaroval. A hned si běžela pro knížku. Bohužel z těch 11 dílu se u nás v ČR vydala jen jedna, ale i tak jsem jí musela vlastnit. Nestačilo mě jít do knihovny - stejně by jí tam neměli - ale musela jsem si ji jít hned koupit. A opravdu pro mě bylo těžké počkat těch dvanáct hodin přes noc. Dobře - možná že jsem si už připadala opravdu jako cvok. Ale abych řekla pravdu, tak mi to vůbec ale vůbec nevadí! Bill a Sookie jsou pro mě teď jako Edward a Bella. A mám je radši - jsou dospělejší, i když to vůbec není poznat, ale hlavně - příští serie začne už 14 června. Narozdíl od Nového měsíce, který příjde až v listopadu bůhví kdy (beru jméno boží nadarmo), a který stejně nemám ráda. :) Nevšímej si mě - jsem cvok.

xo Flip

.So tell me what you´re waiting for?

11. května 2009 v 19:50 | Flip |  .existence
Jsem doma a to v celé své podobě. Nějakou svojí částí jsem možná nepřítomná, ale to se stává všem, no ne? Počasí je hnusné a tak mohu jenom doufat, že se to ňejak vyhoupne a začne svítit milované sluníčko. Dneska jsem byla v kině na 17 Again, musím říct že to nebylo tak hrozný jak jsme si všichni mysleli. Zac Efron v hlavní roli dosti odpuzoval, ale co už - po chvíli si člověk i na něj zvykne a už jen přemýšlí odkud zná toho blonďáka - a on to je ten krasavec z Trávy! Co to sním proboha udělali? Jak to vypadal? Otřesné. Ale aspoň jsem se zasmála. Jediné plus co na tomhle týdnu je to - že se nemusím učit, ale to bych taky měla, malá maturita mě čeká a nemine. A to už za dva týdny. Přesně. Co se dá dělat? I na to si člověk jako já zvykne vcelku rychle. A pak ho už nic netíží. Mám se skvěle. Koupila jsem si nový boty. Krásné. Už jen aby mě nenapínal a Chuck dostal rozum a už sebe a Blair a mě dál netýral a bude svět spokojenější!
Come on baby we aint gonna live forever
xo Flip


.Don´t tell me I don´t want to know it.

1. května 2009 v 21:27 | Flip |  .existence
Kdyby se každý staral a nikdo nenaříkal,
kdyby každý miloval a nikdo nelhal,
kdyby každý sdílel a potlačil svou pýchu,
viděli bychom den, kdy nikdo nezemře.
Nickelback - If everyone cares

Dnes byl namáhavý den. Vše mě bolí a asi se za chvilku vydám spát. Zítra brzy vstávám. Já totiž tenhle prodloužený výkend pracuju víte :D Taky jsem se rozhodla, že si seženu nějakou tu brigádu na prázdniny. Myslím totiž, že toho letos moc nepodniknu. Tak jo, za 26? dní jsou mé velmi očekávané malé maturity čeština, matika, angličtina, francoužština a já nemám nejmenší šanci se to naučit. Proč já jen nechávám vše na poslední chvíli? Dobře, ze všeho nejvíc spoléhám na francoužštinu - a tu tedy nejvíc zkazím jak se znám. Ne. Už na to nebudu myslet. Ach bože!
Nejraději bych si dala kávu, sluchátka do uší a šla se projít ven do Prahy. Ale vzhledem k tomu, že jdu spát - tak žádná káva, žádné sluchátka, žádná Praha. Taky - mám nový brýle! :D Heh. Jen aby jste věděli, já brejle nesnáším, ale jak říkám, člověk se mění. Asi i já jsem se změnila. Koupila jsem si je ve čtvrtek s B. uplně dobrovolně. Divný. Krásný fialový mouchy:)!
xo Flip