SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

.affection

.I WISH I COULD BE WITH YOU

3. dubna 2010 v 17:54 | FLIP

DOKONALÉ

XO FLIP

.I WISH I COULD BE MORE PRETTIER

23. března 2010 v 20:45 | flip
WILLA HOLLAND JIŽ PO TŘETÍ
WILLA's so lovely! WILLA… my girl. I love her, I love her, I love her! So hey, wow! Fuck you, fuck you, fuck you!

WILLA
VELKÝ FANDA

.I DIDN´T MEAN TO SAY WHAT I DID SAY

6. února 2010 v 23:05 | Flip
Jsem opravdu její velký fanoušek!

WILLA HOLLAND
již podruhé

.EVERYBODY KNOWS

14. listopadu 2009 v 20:57 | fLIP
SHE´S REALLY KNOWS HOW TO ENJOY HER LIFE! ANYWAY SHE´S EIGHTEEN
WILLA HOLLAND

.The Cullens

9. září 2009 v 20:02 | Flip
Jo jo, vím. Jsem tu velice často. Jk všichní víte, začal již nový školní rok! Nevím, zda to mám psát s vykřičníkem radostně či velice smutně, ale vzhledem k mému postoji co se týče školy, musím uznat, že to bude spíše smutný vykřičník. Ale vzhledem k tomu, že jsem prvních šest dní školy strávila v Londýně, tak mi začátek ani moc nevadil. Bylo to skvělé. Možná někdy přidám i fotky. Ale teď k věci. Našla jsem na internetu - deviantart - skvělé malované obrázky Cullenovců. Takže vám dávám taky takovou malou ochutnávku :)

xo Flip

.It´s adorable

12. července 2009 v 23:52 | Flip
Ach - za poslední dobu jsem stáhla moc fotek a obrázku co se mi líbí a co zřejmě nikdy nebo někdy nevyužiju - tak alespoň teď. Dostala jsem chuť je zveřejnit.

hlavně poslední dobou prouzdám (jo div se - vymyslela jsem nové slovo prohlížet/brouzdat) po lookbooku a tak :) A hlavně - zamilovala jsem se do zrzavý :)

.Všichni se těšíme na True Blood

16. června 2009 v 22:33 | flip
a myslím, že to můžu říct za všechny. Našla jsem pár promo fotek Sookie a Billa (Anna a Stephen) a myslím, že jsou naprosto dokonalý :)


xo Flip

.Blázním

6. dubna 2009 v 23:27 | Flip
Mám na stránce růžovou a poslouchám nějakou divnou hudbu, vůbec nečtu - páč pořád nemám tu Bronteovou - a je to se mnou opravdu divný, navíc mi vůbec nejde to studium, páč na to kašlu a už vůbec nechápu jak je možný, že jdu zejtra doprovolně ke kadeřníkovi. Je to všechno nejaký divný.

.Heath Ledger a proč?

28. prosince 2008 v 21:50 | Flip
Ano, je to opravdu (nebo spíše byl) jeden z nejlepších herců. Moc mě mrzí že v pouhých 28 letech zemřel. Vlastně, bude to už skoro rok. 22.1.2008. On byl dokonalý - dokázal všechno. Dokázal být vším. Sladkým blonďákem, nemluvným Ennisem Del Marrem, opilím obchodníkem. Dokázal být vším kým chtěl být. Miluju jeho Zkrocenou horu, Příběh rytíře, legendy z Dogtownu či Desed důvodů.. kde dokázal jako Pattrick tak upřímně milovat Bianku. Nechápu jak mohl stvárnit Jokera za kterýho ho najednou všichni obdivujou (: I když já taky, protože nechápu co má takový Joker společný stěma ostatníma rolema. Většina lidí si ho tak asi bude pamatovat, bude si ho pamatovat jako stále se chechtajícího, ubohého Jokera se svým Why so serious? Mě stačí to, když se usměje, jeho oči se změní v malou škvírku a proběhne mu ta jiskra v očích. To je pro mě ten pravý Heathcliff Andrew Ledger.

.Ty rošťáku jeden!

25. listopadu 2008 v 21:11 | Flipside1223
,,Jasně," řekl Jack. Potřásli si rukama a poplácali se vzájemně po zádech. Potom se mezi nimi rozprostřela vzdálenost čtyřiceti stop a jim nezbývalo, než aby se rozjeli každý opačným směrem. Ennis neujel ještě ani míli, kdy v tom ho náhle přepadl pocit, že mu někdo postupně, po metrech vytahuje vnitřnosti z břicha. Zastavil u kraje silnice a vystoupil do poletujícího čerstvého sněhu. Pokusil se vyzvracet, ale nic ze sebe nedostal. Bylo mu zle jako nikdy v životě a trvalo dlouho, než se ten pocit vytratil.

,,Tehdy v létě," řekl Ennis ,,jak jsme dostali prachy a rozešli se, mě chytly takový křeče v břiše, že jsem musel zastavit a pokoušel se zvracet. Měl jsem za to, že jsem snědl něco špatnýho v tý hospodě v Dubois. Asi až po roce mi došlo, že jsem tě neměl nechat zmizet. To už ale bylo dávno pozdě."

.Kdo neviděl či nečetl nepochopí. Moje láska pro dnešní dobu

Flipside xxx


.Audrey Hepburn

19. listopadu 2008 v 21:50 | Flipside1223
.Slyším venku ohňostroj, poslouchám The Who a žiju štastně až do smrti a to není nikdo na koho bych myslela. Jsi stím spokojená?

Jednoduše - Audrey:

.Audrey

19. listopadu 2008 v 18:51 | Flipside1223

Audrey Huepburn je americkou herečkou belgického původu 60. let 19. století. Od doby, kdy získala ze dílu Prázdniny v Římě r. 1954 oscara se objevuje v nejklasičtějších dílech světové kinematografie. Jako je např. Vojna a mír, My Fair lady nebo Snídaně u Tiffaniho že ano H. Sama Audrey Trpěla mentální anorexií, ale pro mnoho lidí byla nový symbol krásy. Její štíhlá postava určovala směr mody a pro mnoho lidí ještě dnes je to nestárnocí symbol elegance.v 80. letech se věnovala především práci pro humanitativní organizace a stala se oficiálním velvyslancem dobré naděje UNICEF. V roce 1993 ve svých 63 letech umírá ve Švýcarsku na rakovinu.


.New York

31. října 2008 v 22:33 | Flipside1223
.FOTKY CO JSEM DNES OBJEVILA KDYŽ JSEM HLEDALA FOTKY Z DÍLU CSI:NY

NEJKRÁSNĚJŠÍ FOTKY NEW YORKU

.Kyle Gallner

24. října 2008 v 23:08 | Flipside1223
Jen malinko, opravdu malinko se do něho zbláznila.
_Teď nevíš do koho co? zmatená?
Ale prostě když už jsem v tom tak skvělý Kyle Gallner


.

.To on

22. října 2008 v 21:34 | Flipside1223
Mého srdce šampion :)
Ten dvacetidvou letý s tím padesátitří letým jsou ti nejlepší.

Řekni jí to asi takhle, Kyle Gallner má dneska svý dvaadvacetidvouletý narozeniny. A ještě jí pověz že je to ten nejlepší (samozřejmě první je Gary Sinise) z CSI:NY. Protože jako on jako Reed a Gary Sinise jako Mac Taylor jsou ti nejlepší.


Jen malej důvod tě donutí k tomu aby jsi něco začal mít rád víc než máš. Ať už jde o lezení na stěně nebo skateboarding.

La Affection

15. června 2008 v 17:48
Filmy, které mám ráda
Seriály, které mě zaujali
Knížky, které jsem přečetla
Ostatní náměty
většinou obrázky nebo fotky
Blendy, blogové layouty etc.
Banksy, Point, Fake
Street art tak jak ho mám ráda
   
 
 

Reklama