SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

.existence

.První v srpnu

10. srpna 2009 v 20:38 | Flip
Dear Visitor,
Začíná se oslovením, že ano? V angličtině? Ne to už je jen tak. Nechtěla jsem začínat nový článek, nechtělo se mi do toho - z Francie jsem se vrátila už asi před dvěma týdny, ale nějak jsem nemohla, ani nechtěla vše sepsat. Nechtěla jsem psát dlouhý článek, ale za tu dobu se mi to všechno hromadí dlouhý článek je přeci jen na světě. Mohla bych to shrnout, ale to není můj styl. Když se jednou rozjedu je těžké mě zastavit :) A proto to všechno uzavřu pod "Celý článek", abych si přeci jen nepřipadala tak blbě.

.You like a man

12. července 2009 v 23:35 | Flip
Velký balení začíná. Tadá! Zítra odjíždíme do Francie - jako celá rodina, jako minulej rok - a doufám, že se tak nebude i hádat :) Každopádně už se strašně těším. Musím si ještě zabalit, posbírat poslední věci a pomoc. Ach, mám takový malý pocit, že jsem se možná zbláznila malinko do mody :) Téda - což by bylo u mě možná trošku divný, já se o to nikdy nestarala - o to jak vypadám a tak. Ale byla jsem s rodinou v Ostravě za známejma a pak jsme s mámou vyrazili do nějakýho nakupovacího střediska - a mám úžasný nový šedivý - úzký - kalhoty z manga! Krása. A taky - což je už hodně hodně ujetý - koupila jsem si balerínky! Hah, no nějak se to měním, ale vypadá to opravdu úžasně!

Chybí mi True Blood a GG! Taky jsme u mámi vyhrabala naprosto nejlepší tašku z 80´. Těším se do Francie a k moři! Jupí.
xo Flip

.If today was your last day

30. června 2009 v 23:42 | Flip
Lidé co se narodili v Kanadě to maj skvělý. Nejlehčí to mají ty co v Quebecu :) Umějí Francouzsky i Anglicky. A už můžou kašlat na nějaký jiný jazyky. Umějí dva z nejdůležitějších. Zato my, co jsme se narodili v České republice se musíme učit všechny a není to pro nás nic jednuduché. A navíc, kolik lidí na světě se učí anglicky, francouzsky nebo německy a kolik lidí se učí česky?
Mám už jen 33 minut na to, abych mohla tenhle článek zveřejnit červnu. Jinak co se stalo za tu dobu co jsem byla líná i jen zvednout prst a naťukat něco do klávesnice? Skoro nic. Školní výlet z kterého jsme odjeli dřív, protože jsme jeli Vltavu a začali naprosto nekonečné deště, které mimochodem vyplavyli polovinu republiky. Ale to by se dalo ještě zvládnout že ano. Taky je mi už "velkých" 16 - náct. ale je mi to celkem putna a co je nejduležitější? Začaly Prázdniny! Wohou. Minuty mi tikají. Píšu pomalu. Máme tu opět nový vzhled. Když se taky jednou ozvu tak alespoň s parádou ne?
xo Flip

.It´s not OK

1. června 2009 v 22:40 | Flip
Omlouvám se za nevysvětlený minulý článek, ale abych řekla pravdu, je mi uplně fuk, že jste ho nepochopili, někteří z vás ano.

Řekli by jste někdo, že tenhle blog funguje už rok? Je to dlouhá doba, za kterou jsem ušla kus cesty a doufám, že k lepšímu. Máme tu červen a za chvilku budou prázdniny. Už máte plány? Já je mám vymyšlený, ale že bych je dokázala zrealizovat? No nevím, každopádně naděje je tu vždy. Viděli jste už New Moon Trailer? Na mě je malinko sladkej, ale samozřejmě že se se už moc těším, jak jinak i když dvojka je podle mě ta nejhorší.

A co jinak? Všechno nejlepší k svátku! (ok, já vím že už nejste děti přece).

PS: moc článků tu není co?

xo Flip

. Teď a tady2

29. května 2009 v 2:53 | flip
že budu rozdělovat článek. Ale musím vám říct, že malý maturity nám už utekly, už je máme za sebou a teď a tady sedím kousek od lipna, polemizuju o simple plan. A myslím si že od mich přátel vám mám vyřídit že máte číst dál od h., že .mě má lucc fakt rada od l. Že je to super od t., že máte jít do p.....e od m., že jim čtenář v. K. Vyřizuje že je eastbourne nejlepší na světě. A ze nevím mě s.a na konci yo

. Teď a tady

29. května 2009 v 2:39 | flip
jsem tu a píšu teď a tady. Bez jediný fotky, píšu na mobilu, je to zajímavý. Musím říct, že bych rozhodně nečekala, že skončím teď v kroužku a budu si povídat o ilias a odyseas. Sedím tu a přemýšlím co to tu vůbec dělám, mít strach o kamarádku, nikdy bych neřekla, že mi na někom může tak záležet, že někoho mám tak rada. Nebo že bety

.I wanna do bad things with you

18. května 2009 v 22:55 | Flip
Bolí mě hlava a jdu si stěžovat. Ve škole je to naprd. No šak to všichni znáte no ne? Já teda rozhodně ano. V osobním životě se mám skvěle. Né že bych nějakej sobní život měla. Jen mi přišla vhodná ta fráze "osobní život" je to docela povedený. Taky a stím se vám musím pochlubit - ale mnozí zvás co to tady čtou či nečtou to možná víte - Sookie a Bill jsou opravdu spolu :D ne, musím to říct, dělá mě to šťastnou jen když na to pomyslím. Taková prkotina stačí k tomu, aby byl člověk bez osobního života jako já šťastnej. Ale mě stačí málo. Tak, aby jste byli všichni v obraze - po B. příkladě jsem se zbláznila do True Blood. Tak jo. Shlédla jsem seriál, který mě naprosto učaroval. A hned si běžela pro knížku. Bohužel z těch 11 dílu se u nás v ČR vydala jen jedna, ale i tak jsem jí musela vlastnit. Nestačilo mě jít do knihovny - stejně by jí tam neměli - ale musela jsem si ji jít hned koupit. A opravdu pro mě bylo těžké počkat těch dvanáct hodin přes noc. Dobře - možná že jsem si už připadala opravdu jako cvok. Ale abych řekla pravdu, tak mi to vůbec ale vůbec nevadí! Bill a Sookie jsou pro mě teď jako Edward a Bella. A mám je radši - jsou dospělejší, i když to vůbec není poznat, ale hlavně - příští serie začne už 14 června. Narozdíl od Nového měsíce, který příjde až v listopadu bůhví kdy (beru jméno boží nadarmo), a který stejně nemám ráda. :) Nevšímej si mě - jsem cvok.

xo Flip

.So tell me what you´re waiting for?

11. května 2009 v 19:50 | Flip
Jsem doma a to v celé své podobě. Nějakou svojí částí jsem možná nepřítomná, ale to se stává všem, no ne? Počasí je hnusné a tak mohu jenom doufat, že se to ňejak vyhoupne a začne svítit milované sluníčko. Dneska jsem byla v kině na 17 Again, musím říct že to nebylo tak hrozný jak jsme si všichni mysleli. Zac Efron v hlavní roli dosti odpuzoval, ale co už - po chvíli si člověk i na něj zvykne a už jen přemýšlí odkud zná toho blonďáka - a on to je ten krasavec z Trávy! Co to sním proboha udělali? Jak to vypadal? Otřesné. Ale aspoň jsem se zasmála. Jediné plus co na tomhle týdnu je to - že se nemusím učit, ale to bych taky měla, malá maturita mě čeká a nemine. A to už za dva týdny. Přesně. Co se dá dělat? I na to si člověk jako já zvykne vcelku rychle. A pak ho už nic netíží. Mám se skvěle. Koupila jsem si nový boty. Krásné. Už jen aby mě nenapínal a Chuck dostal rozum a už sebe a Blair a mě dál netýral a bude svět spokojenější!
Come on baby we aint gonna live forever
xo Flip

.Don´t tell me I don´t want to know it.

1. května 2009 v 21:27 | Flip
Kdyby se každý staral a nikdo nenaříkal,
kdyby každý miloval a nikdo nelhal,
kdyby každý sdílel a potlačil svou pýchu,
viděli bychom den, kdy nikdo nezemře.
Nickelback - If everyone cares

Dnes byl namáhavý den. Vše mě bolí a asi se za chvilku vydám spát. Zítra brzy vstávám. Já totiž tenhle prodloužený výkend pracuju víte :D Taky jsem se rozhodla, že si seženu nějakou tu brigádu na prázdniny. Myslím totiž, že toho letos moc nepodniknu. Tak jo, za 26? dní jsou mé velmi očekávané malé maturity čeština, matika, angličtina, francoužština a já nemám nejmenší šanci se to naučit. Proč já jen nechávám vše na poslední chvíli? Dobře, ze všeho nejvíc spoléhám na francoužštinu - a tu tedy nejvíc zkazím jak se znám. Ne. Už na to nebudu myslet. Ach bože!
Nejraději bych si dala kávu, sluchátka do uší a šla se projít ven do Prahy. Ale vzhledem k tomu, že jdu spát - tak žádná káva, žádné sluchátka, žádná Praha. Taky - mám nový brýle! :D Heh. Jen aby jste věděli, já brejle nesnáším, ale jak říkám, člověk se mění. Asi i já jsem se změnila. Koupila jsem si je ve čtvrtek s B. uplně dobrovolně. Divný. Krásný fialový mouchy:)!
xo Flip

.You said I lied but I never

28. dubna 2009 v 21:27 | Flip
Čtu Na Větrné hůrce, ale stále mě to neoslovilo. Možná že to je tím, jak velmi nesympatičtí jsou mi hlavní hrdinové, ale to mi stejně nezabrání dočíst to do konce. Stále usínám a probouzím se, nepamatuji si své sny, ale vím, že se mi něco zdálo. Usínám a přeji si aby už nebyl další den. Abych se probudila do světa, který neexstuje. Kde budu králem času já. Vlastně se vzbudím a ani nevím jestli jsem vůbec nějaký sen měla. Je to jako bych usnula a naprosto nevnímala okolní svět, spím osm hodin, ale mě to může připadat sotva jako pět minut. Když jdu spát oznámím všem z rodiny dobrou noc, mám vás ráda. Co třeba kdybych se už neprobudila. Říkám si na světě je tolik hnusu, ale mě se přeci nemůže nic stát. Ale co když jo? Koukám na ty pohormy v televizi a co kdyby se to stalo mě nebo mím blízkým? Jak bych to nesla? Netuším. Může se stát spoustu věcí. Můžu třeba oslepnout, ochrnout, přijít o střechu nad hlavou, o své blízské, o svoji rodinu, prožít světovou katastrofu, ale když se na to dívám v okolním světě tak jako by se mě to netýkalo. Chtěla bych vědět kdo rozhodl o tom, že já budu ta zdravá a šťastná. A jeslti to tak bude vždycky?

V království slepých bude jednooký králem.
xo Flip

.Zkoušela jsem to

21. dubna 2009 v 22:49 | Flip
.I was reading book when the phone rang
Je to dobře?

Ha! Celý odpoledne jsem s H. učila ajinu. No nejste na mě pyšní? Já na sebe teda ano. A jsem taky vděčná H., že se do toho ode mě nechala uvrtat. Díky Díky Díky. Tak jo, vím dlouho jsem nic nenapsala. To proto, že jsem měla shon. Navíc jsem si užila perfektní hory s B. V Praze bylo 20° a my jsme si jezdili v bundě na prkně. Super. Jo musím říct občas mě děsně štvalo to, že jsem to opravdu neuměla, pořád se mi klepaly kolena a já jsem se strašně bála rychlí jízdy. Ale jinak - jsem fakt ráda. Skočila jsem skokánek! wohou! a hned třikrát za sebou. A taky když jsme byli první nahoře a sjeli si tu nejperfektnější sjezdovku, urolbovanou, celou pro sebe. To byla krása. Ale do přítomnosti. Mám opravdu skvělý život. Ano, uznávám to. A nejradši bych si někdy dala facku za to jak se chovám. No, ale ne. S úsměvem je všechno snazší, hezčí a veselejší. A navíc tak uvidím smát se i lidi okolo sebe. A to je pro mě to pravé štěstí.

xo Flip

.jako ve vysněným krámě

4. dubna 2009 v 23:03 | Flip
Začnu oslovením! Čáu děti (já se mezi ně samozřejmě taky řadím)!

Vylezla jsem na židli, otevřela dvířka od skříně a připadala jsem si jako malá. Ach - kolik tam bylo látek!! sundavala jsem se všechny dolů a říkala si škoda že neumím šít :D Né, samozřejmě že mám v plánu se to naučit, zatm ale zůstanu jen u těch svejch potvůrek. A to víš že mi to nedalo a hned jak jsem přišla domů tak jsem si udělala taky jednu malou pro sebe (: Třeba jsem dám někdy fotku, ale čas asi neupřením.

Včera jsem byla s kamarády na pouťi (: A mám naražený záda. A dnes jsem se celý den ohýbala a zvedala a teď nemůžu sedět opřená. Heh, sem totiž pracovala na zahrádce, kterou nemáme.

Snad se ani nemusím zmiňovat o tom učení na pondělí. Ctěla bych to přeskočit až za maturu, ale se všema vzpomínkama. Ale já stejně nemám ani ponětí co pak bude. Nevím ani co bych chtěla dělat, zatím mám sice ještě dost času, ale stím jak já jsem přelétavá, nevím zda si někdy něco vyberu :D Pak to půjdu studovat a ono mě to přestane bavit.

Hlavně nebuď učitelka M. Hlavně ne učitelka. To by ses pak musela učit pořád a nic z toho.

xo Flip
ps. Jsem naštvaná, je sobota večer a GG pořád nikde. grr.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno nejlepší

.Oficiálně

26. března 2009 v 22:14 | Flip
Oficiálně už mám přečtený Rozbřesk, včera jsem si cupitala hned po škole ho zakoupit, a dnes jsem ho dočetlanic se nevyrovná tomu, držet tu knížku v ruce. Většinou, když něco čtu, co už jsem předtím viděla jako film, nebo souběžně stím, představuju si to s těma hercema, ale v tomhle se moje představivost změnila, nedokážu si vybavit obličej. Představím si místo, co dělá, ským mluví, ale ta část, kde by měl být obličej je prázdná. Možná že je to malinko depresivní, ale mě to spíš fascinuje. Překvapuje mě, že takovou důležitou část těla si nedokážu vybavit. Ach, ale bylo mi tak líto Edwarda, když trpěl a Jake jako "naprosto nezaujatá třetí strana bez jakýchkoli postraních úmyslů" popisoval to, jak Edwarda mučí pohled jak Bells trpí - hm. To jsem si jeho oči dokázala představit naprosto jasně. Vidím v něm někoho, ale kdyby si mě požádal/a ať toho někoho popíšu, nedokázala bych to. Je to ve mě a tam to taky zůstane :)

xo Flip

.little bit depressed

21. března 2009 v 0:12 | Flip
Napsat, označit, smazat (už po osmé).

Jdu do sprchy.
Jdu spát.
Jdu snít.

Tentokrát to nesmažu, podpis vynechám, stímhle se nechci ztotožňovat. Jen chci říct -

Bílá Vrána.


.Want me like that

18. března 2009 v 22:25 | flip
Chybí mi ten novej díl gg. Už aby byl online s cz titulkama - no vím že to nebude nejspíš dřív jak v pátek, ale pátek je už skoro za dveřma. přece to ještě chvilku vydržím ne? Dobře, možná ne. Začíná opět upadat do chuck and blair nálady :D nene, na to není čas - musím se přeci soustředit na studium - ale stím mi všichni můžou - i ten můj osud, protože jestli je kadý můj krok předurčený, i to jak se rozhodnu, tak to přeci nemůže být žádný život? Ale nač si život spackat hned na začátku - vždyť to jde přečkat s fantazií. Jsem ještě dítě a abych řekla pravdu - já nejsem hodná toho, abych mohla rozhodovat co je a co není život! Někdy bych si opravdu přála abych dokázala využít všechny příležitosti co mi osud - osud né bůh - připravil a abych je dokázala obrátit ve svůj prospěch. Aby to nebyli jenom slova - ale pro mě to jsou vždy jen slova. Vždyť jsem jetště malá - tak nač toho nevyužít dokud ještě mám tu příležitost? Proč neutéct do pohádky, když na to mám ještě čas - dobře - možná bych chtěla .."udělat pár věcí co nebudu zveřejňovat, jelikož je ještě sama neznám"*-*

xo Flip

.Mám v tom bordel

13. března 2009 v 23:09 | Flip
Když už nic mám v tom alespoň pořádný zmatek - tak jo, už jsem si urovnala, official new moon trailer ještě není - jak by mohl když se ještě ani nezačalo natáčet? Ale ty fotky? To mi ještě pořád není jasné - nevíte o tom někdo něco?
Ach - mám plakát Heatha - takový rozesmátý veselý tam je, jen kam ho pověsit (: Taky jsem si konečně koupila ten nový premiere - prečetla jsem si jak to pořádně bude s Imagináriem - což se už hodně těším to jo - a uviděla jsem už po druhé článek o sci - fi? Nejsem si jistá, ale vzhledem k tomu, že se to jmenuje pride and prejudice and zombies - no nevím, to už je na mě moc :D Mám ráda pp jako seriál, jako film z roku 05 a teď objevuju Lost in Austen - áno Standy jsem u prvního dílu :D Ale zombie, to je na mě moc.

Končí pracovní týden, jsem šťastná, opět jsem si nekoupila tu A3 na to okno na výtvarku, nevím jestli ho vůbec někdy dokončím. V neděli jedem na oběd za babičkou - no jo, najednou jsme jí dobří. A Mám chuť na to - něco malého vyrobit či ušít. :D Alena to jsem já krátká, možná se zítra pustím do korálků :)

xo Flip

.What the fuck I was thinking?

7. března 2009 v 21:04 | Flip
.Little boxes on the hillside, little boxes made of tickytacky. Little boxes on the hillside, little boxes all the same

Tak jo - upřímně mě deprimuje těch 54 minut na megavideu, dobře uznávám - teď se mi to nějak zaseklo a je to kratší, zbývá mi už jen sedm minut, ale i tak je to pěkně na ... Začala jsem být závislá na "trávě" :D Nemyslím té silně návykové omamné látce - ale tomu sriálu. Dobře - koukám na to třetím dnem a jsem u třetí serie, a to megavideo mě štve. Raději se nebudu zmiňovat o končících prázdninách - ano velice rychle a núprosně se to blíží. To je taky na ... Nebudu se vyjadřovat vulgárně, ale příčí se mi můj osud. No, třeba budu nějakým zázrakem spasena - prosím bože :D udělám vše co budeš chtít, znáte nějakou modlitbu?

xo Flip

.New York!

5. března 2009 v 16:34 | Flip
Především - To záhlaví Není moje. No - je to škoda, protože se mi fakt líbí, a je to první zálaví na tomhle blogu co není moje, ale co už. Prostě koláže s městy fakt neumím - opravdu, snažila jsem se, ale tomuhle jsem nemohla odolat. Vzhledem k tomu, že jsem dneska ráno - v jednu odpoledne - shlídla ten včerejší díl CSI:NY a já tomu prostě nemůžu odolat - strašně mi to chybělo - a mám zase to nutkání udělat všechno s New Yorkem. Ach! Zítra je pátek, pak sobota, neděle a PONDĚLÍ - to néé! Já do tý školy zase nechci. Vím, jsem hloupá a musím se učit, ale do školy.. grr. Tak nějak jsem se rozhodla, že si asi předělám tu rubriku, jsem zvědavá, co ze sebe vyplodím, ale mám na to celý den.. (: Takže, poroučím se.

xo Flip

.Nově

26. února 2009 v 22:55 | Flip
Všechno je nový. Tak za prvý - mám nový notebook, zničeho nic. Jako rána, ale tak - mě to udělalo radost. Velkou. Je rychlý - wow, taky jednou nečekat až se našte internet. Takže si ho budu pořádně chránit. Za druhý - Heath vyhrál Oskara!! Taky se z toho radujete tak jako já? Vím, spekuluje se o tom, že ho dostal jen kvůli tý jeho tajemný smrti, ale já vím že ne. Protože ti co byli nominováni - Pff. Samozřejmě bych z toho měla větší radost, kdyby si ho mohl převzít osobně. Ale to už se nestane. Už se těším na Imaginarium dr. Parnasse - sic až 1.10.09 což znamená že si počkám, ale už se těším. A za třetí - škola je pěkně na houby, už jen jeden den a jsou prázdniny, samozřejmě bych se mnohem víc těšila kdybych je měla strávit někde na horách, ale to se asi nestane - takže nevím. Půjdu spinkat - je na mě pozdě, chodím spát rovnou po Ochránci a tohle je už na všední den pozdě :D a za čtvrtý - Mám radost z Nicka a Lulu, a Chucka a Blair - těším se až dají ten díl který půjde v USA 16.3 - což si počkám - na sleduj :D

xo Flip

.Life is not fair

17. února 2009 v 18:00 | Flip
.Můj život byla nekonečná, neměnná půlnoc. Musí to tak být, je to nevyhnutelné. Ale jak tedy bylo možné, že slunce vycházelo rovnou uprostřed půlnoci?

Jo, sobotní noc byla velice impozantní. Někdy si jí ráda zopakuji, ale nevidím to na nejbližší dobu :D Zas tak hrrr na mě být nemůžeš. Občas si říkám, že vlastně žiju překrásně, jako v bavlnce, občas mám naprosto opačný názor. Ale jakmile jsem udělala něco nečestného mé rodině, dělala jsem si takové výčitky. Fakt strašný to moje svědomí.
Už zase čtu midnight sun, no dobře, už zase jsem ho dočetla by bylo přesnější. Myslím, že od tý doby co jsem uprostřed mího sešitu na děják dnes dopoledne objevila text od never think, pořád mi to hraje v hlavě. Nesnesitelný. Ovšem co nadělám.
Bylo mi vyčteno, že neaktualizuju :D Chňá, nemám na to náladu. Fakt ne, nemám co bych řekla, jen si dál žiju ve svým malým světě a úžírám se každodenníma blbostma :D Začala mě fascinovat moda. Chtěla bych mít sebevědomí a peníze na to, abych si mohla oblíknout nějaký ten krásný model :D Taky bych si chtěla koupit nějaký ty látky a ušít si nějaký ty malý potvory, jako jsem dala H., taky bych chtěla zkusit peněženku jako gramofon :D Mám parádní nápad, ale nevím kde mám sehnat látky. Všude sou samý záclony a já jsem nemožná, nejdu za tím a pak to takhle dopadá :D Zejtra nejspíš půjdu na brigádu. Sama.. Ach, držte mi palce :D
 
 

Reklama