SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

.Graphique

.I WISH I COULD BE MORE LIKE YOU

18. dubna 2010 v 21:43 | FLIP
MOŽNÁ JSTE SI VŠIMLI, ŽE MÁM VELKOU OBLIBU V SERIALU SKINS. oSOBNĚ PREFERUJI 1. GENERACI, ALE NA DRUHOU JSEM SI ZVYKLA A TO HLAVNĚ DÍKY EFFY , KAYE SCODELARIO, KTEROU MÁM ČÍM DÁL TÍM VÍC RÁDA. A TAK JSEM UDĚLALA JEDEN WALL S KAYOU, KTERÝ JSEM SI HNED DALA NA PLOCHU. SNAD SE VÁM TAKY BUDE LÍBIT :)

KAYA

.I WISH I COULD BE BETTER

10. dubna 2010 v 20:22 | FLIP

VYTVOŘILA JSEM SVÉ PRVNÍ AVATARY

CELÝ DEN JSEM MĚLA CHUŤ NĚCO VYTVOŘIT, ALE NIC MI NEJDE :)

WILLA
WILLA
DESCHANEL SIS
KRISTEN
KAYA
AMANDA
AMANDA
CASSIE

musím přiznat, že jsem se nechala inspirovat zde
XO FLIP

.I WISH I COULD BE SOMEONE ELSE

30. března 2010 v 20:47 | FLIP
MYSLÍM SI, ŽE JI Z VĚTŠINA Z VÁS ASI NEZNÁ, ALE MĚ JE TO FUK!

WILLA HOLLAND!
A TO DOKONCE 2x
(PŘIŠLA JSEM S NOVÝM VZHLEDEM, LÍBÍ?)
WILLA
WILLA


.CASSIE AND SIDNEY

14. února 2010 v 13:17 | FLIP
PO DLOUHÉ DOBĚ BYCH MOHLA PŘIDAT NĚJAKOU TU GRAFIKU. V TOMTO PŘÍPADĚ BY SE JEDNALO O WALL S CASSIE A SIDEM ZE SERIALU JMÉNEM SKINS. NEVÍM ZDA HO ZNÁTE, ŘEKLA BYCH ŽE SPÍŠE NE, ALE JÁ JSEM SI HO POSLEDNÍ DOBOU OBLÍBILA A TO PŘEDEVŠÍM JIŽ ZMIŇOVANOU DVOJCI :) SNAD SE FANOUŠKŮM JAKO JSEM JÁ BUDE LÍBIT :)


.EMMA

5. ledna 2010 v 21:06 | FLIP
PO DLOUHÉ DOBĚ PŘIDÁVÁM NĚJAKOU TU GRAFIKU, A TEN NOVÝ DESIGN CO SEM PŘIBYL PŘED PÁR DNY S WILLOU DO TOHO NEPOČÍTÁM. TAKŽE JSEM DNES TAK NĚJAK DALA DOHROMADY TAKOVÝ JEDNODUŠÍ WALL S EMMOU WATSON. A DOUFÁM, ŽE SE BUDE LÍBIT.


.New Moon wall

11. listopadu 2009 v 22:53 | Flip
Měla jsem ho jako layout, ale moc dlouho mi nevydržel. Poslední dobou jsem nějaká nestálá. Ale doufám, že někomu z vás by se mohl líbit :) Už se těšíte na film? Já ano - ale nevím proč, nechci aby premiera byla 20. jako to chystá Evropa2 (stále chybí ještě asi 5000 fanoušků), ale byla bych raději kdyby byla toho 26. Vím počkám si a opravdu nevím co mi vadí na dvacátýho :)


.Daddy´s home!

6. listopadu 2009 v 23:03 | Flip
Chvilku jsem neměla období, ale řekla bych, že se opět navrátilo! Skvělé fotky Ashlee a Jacksona - škoda že to byli jen scany. Alice a Jasper v Twilight series. Je to wallpaper tak si ho pořádně užij - tedy pokud se ti líbí.
xo Flip


.Blake - grrr!

4. listopadu 2009 v 21:41 | Flip
Abych řekla pravdu tak Blake Lively opravdu nemám ráda, ale říkala jsem si, že tohle jsou docela povedené fotky. Tak doufám, že se líbí.
Omlouvám se, že to tu trošku (více) upadá do prázdnoty. Ale stím nic neudělám.Mohla bych, ale jsem více než líná. Ukládám se totiž k zimnímu spánku. No však se jen koukni z okna na to počasí!


.Harry Potter

11. října 2009 v 21:45 | Flip
Omluvte m+, snažím se vymyslet jak nacpat úžasné knoflíky do vzhledu blogu. Nejsem totiž schopná racionálně přemýšlet. Takže po dlouhé době - Ahoj! Mám tu Harryho Pottera (egh..) a Rona s Hermionou a Ginn :) Snad se líbí!xo Flip


.Kristen Stewart

13. září 2009 v 21:07 | Flip
Pro mě už tak trošku přichází podzim a když jsem po dlouhé době sedla k photoshopu (nemohla jsem už vystát svou tapetu) chystala jsem se udělat něco s krásnýma fotkama k Harrymu P., ale to prostě nešlo. Takže, když jsem objevila tyhle fotky Kris musela jsem udělat něco s nimi. .) A tak tu máme Kris v podzimních barvách. Doufám, že se líbí :)


.Emm

19. srpna 2009 v 20:18 | Flip
Mám tu jeden wallpaper s Emmou Watson, která hraje Hermionu Granger - ve Francii jsem koukala na Pottera 1, chudáci mají to složitý. Hermionu vyslovovat jako Ermion, s Harrym to samý a do toho Rona s tim jejich R - a já jí mám moc ráda. Samozřejmě v kombinaci s Ronem. Harry sucks (promiň harry)! I když toho zachraňuje Ginny! No jinak fotky jsou pro TeenVogue - kterého jsem mimochodem také jeden z vlastníků. A doufám, že se vám to líbí. Vím, je to na mě trošku světlý, ale když ona si o to sama říká.
xo Flip


.Pride and prejudice

10. srpna 2009 v 20:52 | Flip
Chtěa bych zůstat u hlavního zaměření tohoto blogu, což je grafika. To jen poslední dobou se mi tady rozrůstá jen jedna rubrika. Což je dosti na zabití. A tak abych si to třošičku připomenula přidávám - krom novýho designu - snad svou první collage s Pýchou a předsudkem. Jsem fanda tý z roku 2005 :) Keira Knightley a Matthew MacFadyen ako Lizz a Mr. Darcy
xo Flip

.Ashlee

7. června 2009 v 19:05 | flip
Takže, začla bych oslovením, ale nejsem si jistá jak se to píše, čili se toho raději zdržím!
Ona je tak krásná stěma vlasama co teď má, já jí to tak závidím :D Ne, vůbec nejsem závistivej člověk, ale .. Už docela dlouho přemejšlím co dělat stěma mejma vlasama a tak mě napadlo, že bych se je mohla podbarvit třeba zrzavou :) Hej, to by se mi docela snad i líbilo. Minulej rok o prázdniny jsem měla fialovou dole, tak tenhle bych mohla zkusit zrzavou :) No každopádně mám tady něco pro tebe, pokud se ti líbí Ashlee Simpson :)
xo Flip

.Miley

5. června 2009 v 21:35 | Flip
Hey! Těšíte se všichni na Hanna Montana The Movie? :D Já teda fakt jo :) No dobře, možná si z ní dělám malinko srandu, neposlouchám jí, ale Na ten film fakt půjdu, už jen ze srandy :) A navíc ona je skvělý objekt k dělaní blendu :) A tyhle fotky se mi opravdu líbily :)

.Listen to your heart fly

11. dubna 2009 v 23:02 | flip
Mám jeden nový wall s "twilight" - ach, někde jsem četla, že ty názvy filmů v angličtině píšou jen velký borkyně, ale co už! Jsem velká borkyně přeci ne?? berte jako vtip samozřejmě - a taky mám jeden nový blend s Veronicas. Když oni jsou hezké, tak proč to nevyužít. A co - tak se mi ta písnička prostě líbí! (:

.Aby si byl/a v obraze

22. března 2009 v 19:39 | Flip
Ona mě uchvátila - ta její krása. Gemma Ward. Na tom wallu je ještě s jednou modelkou - Lily Donaldson.
Už víš alespoň odkud mám to záhlaví (:
Just google the black balloons.

xo Flip

WALL - E

9. března 2009 v 20:22 | Flip
Mám ráda Wall-e (ho) :) A Eve.
xo Flip

.Tell me something

8. března 2009 v 16:15 | Flip

Odpočítávám hodiny - nejdřív jsem se měla jít v jednu - pak ve dvě, pak ve čtyři a teď myslím, že to přesunu na šestou. Je to velice smutné - ano - ale děsí mě zítřek, to by neměl, protože do školy bych měla chodit s velkým nadšením, nebo se těšit alespoň na ty přestávky jako dřív, ale to už je minulost. osobně jsem opravdu zvědavá jestli se tu chemii vůbec dneska naučím - a to bych měla, protože jsem na to měla celý týden, ani jednou jsem se na to nekoukla! Spropadená chemie, ale zato jsem místo toho učení - grrr - udělala wall - na který jsem docela i pyšná - Pane Darcy, považujete pýchu za nedostatek nebo ctnost? Opravdu tam bylo ctnost? Tím si nejsem jistá - chci si přečíst na Větrné hůrce, ale pořád ji nemohu nikde sehnat zdarma. Navíc 25? výjde rozbřesk. další výdaj - sic jsem si vydělávala, pořád penízky nemám u sebe - možná je to dobře, protože toho poslední dobou chci moc. Nestačím na to.

xo Flip

.loves pretty wild things

4. března 2009 v 23:20 | Flip

Ugm.. Takže, nějak nemám náladu na něco. Chtěla jsem udělat tobě Standy to záhlaví, ale nechtěla jsem to pokazit :D Takže to udělá nejspíš zítra. Najednou mě přepadla nějaká divná nálada. přemýšlím nad spoustou věcí, který by se mi rozhodně hlavou honit neměli, nebo měli? Takže - posuďte sami jaká to je :D Přemýšlím, že bych udělala jinak tu rubriku Graphic :D No, nevím rozhodnu se ještě nejspíš dnes. Protože jsem úplně zapoměla na CSI:NY - dnes začaly na AXN dávat pátou řadu a já - mám to posunutý o den, myslím že je úterý - jsem to prošvihla natočit :D A už se mi to nechce natáčet, tak chci vydržet do dvou hodin ranních - kouknu se na californication, nejspíš změním tu rubriku, nahlídnu do brisingru a myslím, že to mi zabere dosti času :D No nevím, uvidím. Ale při představě jít spát ve tři ráno, tak nevím nevím :D

xo Flip

.Colour Shock

2. března 2009 v 23:26 | Flip
Zítra jdu pracovat a ještě teď tu sedím a nechce - teda jo chce ale nechci - se mi jít spát. Měla bych
na tom začít pracovat. Tak jo - už ám photoshop v notu! Takže Standy - až budu mít chvilku budu se ti snažit udělat to záhlavý! :) Jinak -můj první výtvor na notu - Amanda Bynes. Neptejte se mě proč zrovna ona, ani jí nemám nějak spešl ráda. Ale řekla jsem si: Proč ne? Strašně mě deprimuje to - že když začnu ěco stahovat mám špatný poct, že si uplně nejvíc zavyruju ten note :D No - taky že jo. Mám hlad - du na půlnoční brakování lednice!

xo Flip
 
 

Reklama