SITE | LIFE | GRAPHIC | STREET ART | LOVE | FILM | BOOK OTHER

Please don't pretend like you know me, ok?

.maison

.Always different

28. dubna 2009 v 22:51 | flip
Půjdu brzy spát. Chystám se na to asi tak hodinu, ale pořád mě něco drží. Najednou mě popadla strašná chuť změnit opět vzhled. Takže můžete se kochat kránou willou v záhlaví a obyčejný písmem. Změnila jsem menu - odešli obrázky, přibyl archív a galerie. Musím totiž využít nové funkce blog.cz kterou jsem si kdysi chtěla udělat sama. Teď můžu využívat součást blogu. Jinak proč píšu. Chtěla jsem vám ukázat všechny mí designy co jsem stihla vyfotit. Takže - tady jsou:

.Má posedlost designy

5. února 2009 v 17:32 | Flip
Nebudu psát kolikátej že to je. Ale vzhledem k mí posedlosti měnit designy tak nák obecně, a navíc designy s Twilight, myslím, že na tenhle motiv to bude už nákej ten pátej. Jo. asi jo. Mám v tom prostě takovou malou uchylku no, každej má nějakou. A pak tu je ještě ten co jsem dala dnes, jak jinak než taky s Twilight. Takže...


.old and new??

21. ledna 2009 v 21:26 | Flip
Dobře dobře. Jsem si vědoma toho že co se týče designu blogu jsem strašně přelétavá. Ale musím říct, že poslední dobou tomu nevědnuji moc pozornosti. No dobře, to se teda týká skoro celého blogu, ale to je zase něco jiného. OMG! John Pattrick Amedori v GG! Tak to ne. Strašně mu to tam nesluší. A H. Fakt strašně nemám ráda S. nevím prostě mě štve, ale vím že jí miluješ. :)

Hrabe mi z GG, ne dobře. tak 6 dílů za den není moc :D Ale co, na školu jsem se vybodla, nesere mě to s prominutím a navíc slavím osobní úspěchy. Čtvrletka z Ma za jedna a slohovka příšerně kýčovitá, až se za to stydím za jedna mínus. Takže. Na ní opravdu peču. :D Nevadí mi to.

( xoxo ) Flip blah blah.Design 0.4

7. září 2008 v 13:33 | Flipside1223
Toto je design s kterým jsem byla naprosto spokojená. Bylo to prostě z mí hlavy. úplně celý. A byl to pro mě originální nápad. Jsem ráda, že jsem ho měla. Moc se mi líbil, a vystihoval to, co mám ráda.
Neříkám, že ho sem ještě nevrátím (:

.Design 0.3

10. července 2008 v 22:41
Říkala jsem si: Je R E T R O ?
Odpověď vždy zněla stejně a to, že nevím :)
Název: Just Feel Good

Design 0.2

15. června 2008 v 18:01
Dala jsem si na něm opravdu hodně záležet. A to původně ani neměl být nový design.
Tema: Ghost whisperer - Jennifer Love Hewitt

Design 0.1

15. června 2008 v 17:54
Byl zelený, byl veselý a tento blog sem založila kvůli němu (:
Líbí se mi.
Název: Take me to the Moon
Je dělaný tak, aby přesahoval do stránky. No, ale vždyť je to jedno.
PS: Kdyby se vám to záhlaví někomu líbilo, sklidem si ho vemte. Okraje dejte zelený a stránku bílou. Jen prosím uveďte zdroj. Dala jsem si na něm hodně práce.
 
 

Reklama